17 Temmuz 2013 Çarşamba

Online Alışveriş : Turuncu Kasa

Merhaba,
Uzun süredir post yapamadım, çok özledim. Bu uzun sürede alışveriş yapmaktan vazgeçmedim. Şimdi size o deneyimlerimden birini paylaşacağım.
Sebamed'in roll on deodorantı hakkında yorumları okudum ve genel olarak memnun kalındığını gördüm. Ben de sprey olanını denemek istedim. Ürünün satış fiyatı 22 tl. Bu fiyat pahalı gelince hemen online alışveriş sitelerine koştum. Biraz araştırınca en uygun www.turuncukasa.com adresinde buldum. Sitede ürünün sayfasında ''süper hızlı kargo'' ibaresini görünce daha bir sevindim. İki adet (biri berry için) aldım ve kargomu beklemeye koyuldum. Pazar günü verdiğim sipariş dün elime ulaştı. Güzel bir şekilde sarılmıştı. Maalesef hiç tester ürün koymamışlar. Alışverişlerde gönderilen o küçük testerlar bence müşteriyi kazanmak, sevindirmek demek. Bu yüzden umarım en yakın zamanda siparişlere tester da eklerler çünkü burdan tekrar alışveriş yapabileceğimi düşünüyorum.
Aldığım ürünün sitedeki açıklaması :
''Kişi ilk terlediği zaman ter kokusuzdur. Terlemeyle ortamın pH’ı yükselir. Ortamın alkali, nemli ve kapalı olması bakterilerin üremesini kolaylaştırır. Sonuç olarak bakteriler teri parçalar ve kötü koku oluşturur.
Sebamed deodorantlar, ter oluşumuna etki etmez. pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu asit örtüsünü korur ,bakteri ve mantar üremesini ve dolaysıyla kötü kokunun oluşmasını engeller. Böylece kişi sağlıklı bir şekilde terler, fakat kötü kokunun oluşumu önlenir ''

Deodorantın sitedeki fiyatı : 12.10 tl
Kargo ücreti : 4.95 tl

Kullandıktan sonra yorumlarımı sizinle paylaşacağım.
Sevgiyle kalın.
-cherry
2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 geri dön